15 Mart 2017 Çarşamba

Nurdan Somer ViyanaMerhaba sevgili arkadaşlar,

Sizlerle " TUNE® “ ile yasama ayarlanma yolculuğumun kısa hikayesini paylaşmak istiyorum.

2016 yılının Kasım ayında Adana TUNE® Semineri‘ne giderken, beni nelerin beklediği hakkında en ufak bir fikrim dahi yoktu.  Kalbimin söylediği tek şey, Nilgün Sarar‘ın çalışmalarına katılmalıydım.

Yuvaya yolculuğumda rehberimin o olacağını biliyordum bir şekilde… Oysa bugüne dek tanıdığım ve de tanımadığım kişiler tarafından, enerji çalışmalarına ısrarla yönlendirilmiş olsamda, bu tür konuların içine doğmuş biri olarak, şifa ve benzeri çalışmalardan uzak duruyordum. Ne kadar iyi niyetlerle yola çıkılsada bu tür çalışmalardan dolayı zihinsel benliği gelişmiş, egosu beslenmiş yeterince insan tanımıştım.

Ve sonunda Adana Divan Oteli’nin seminer salonundaydım. Nilgün Hanım konuşmaya başladığında, yuvaya yolculuğumun başladığını hissettim. Duru ve aydınlık enerjisiyle sarmalanmıştım. Nihayet rehberimin yanındaydım.

Adana TUNE® Seminer bitiminden dört gün sonra Amerika´ya bir arkadaşımın yanına giderken, yanımda Eckhart Tolle´nin kitapları, kalbimde ise huzur ve sevinç vardı. Gittiğim yerde şifa çalışmaları yapabileceğim bir çevre yoktu. Yapabildiğim tek şey her gün Nilgün Hanım’ın öğrettiklerini uygulayıp evrene bağlanıp anda kalmaya, dengemi bulmaya çalışmaktı. TUNE® enerjisi – ışığı her an benimleydi.

Gittikten kısa bir süre sonra, bir yılı aşkın süredir kullandığım antidepresan ilacını bırakmakla kalmayıp ardından günde bir paket içtiğim sigara ile de vedalaştım. Ruhumda ve bedenimde yabancı bir şey istemiyor gibiydim. Sonrasında fark ettiğim bir şey daha oldu. Yıllardır veremediğim beş kilodan kurtulmuştum. Bütün bunlar için kendimi zora sokacak değildim. Sonuçta kırk yılın başı Amerika’ya tatile gitmiştim. Olmakta olan ne varsa kendiliğinden oluyordu.

Evet sessiz sakin bir şekilde özlemini çektiğim, sabırla beklediğim değişim başlamıştı.

Seyahatimden döndükten kısa bir süre sonra, İstanbul Semineri’nin yapılacağı otele doğru giderken, yol boyunca gülümsüyordum. Fark ettim ki, ilk şifa çalışmamı yaptığım danışanım, kendimdim. Geri bildirimlerim harikaydı. Ruhen ve bedenen şifa bulmuştum.

Otelin kapısından içeri girdiğimde, şükürler olsun ki, TUNE® ailem beni bekliyordu. Yuvama kavuşmuştum.

„Teslimiyet; eyleme geçmekle, değişimi başlatmakla ya da hedeflere ulaşmakla mükemmel 
bir biçimde bağdaşır“                                                                                                                                                        

                                                                                                                                             Eckhart Tolle

Daima anda kalmanız dileğiyle,
Nurdan Somer
Email: nurdansomer@hotmail.com

2 yorum:

  1. Nurdan'cım çok sevindim ne güzel yazmışsın. Yazdıkların özden söze dökülmüş. Başarılarının devamını diliyorum����❤

    YanıtlaSil
  2. İyilerin ve doğruların gözle görülmeyen orduları varmış. Tüm hayırlar ve melekler sizinle olsun. Gönlünüzdeki iyilikler yıldız yıldız dökülsün.

    YanıtlaSil