20 Mart 2017 Pazartesi

Elmas Uzel Mersin
TUNE®  hangi alanda önceliğe ihtiyacınız var ise o alanı şifalandıran  bir teknik.

Kişisel gelişimden çok ruhsal değişim ve dönüşüm olarak adlandırdığım yolculuğum 30’lu yaşlarımda başladı. Hayatın amacını ve kendimi bulmaya çalışmam uzun zaman aldı.Hala da o yolculukta olmaya çalışıyorum. Enerjilere olan inancım gerek okuduklarımla gerekse de uzaktan aldığım inisinasyonlarla her geçen gün artıyordu; ancak hiç bir tekniğin eğitimine katılmamıştım. Tune ® ile tanışıncaya kadar içime sinen, benimle örtüşecek ve “Evet, aradığım bu!” diyebileceğim bir çalışmaya denk gelmemiştim. Nilgün Sarar'ın röportajlarını okuyup ve videolarını izledikçe bu eğitime olan ilgim daha da arttı. Aldığım ilk eğitimden sonra aile üyelerime ve çevremdeki insanlara uygulamalar yapmaya başladım ve geri dönüşler oldukça memnun ediciydi. Birkaç ay sonra da Retake eğitimini  tamamladım. Bugüne kadar ki araştırmalarım ve diğer tekniklerle yaptığım karşılaştırmalar sonucunda bu tekniğin, diğerlerine nazaran oldukça özgür olduğunu fark ettim; herhangi bir kurala, üst benliğe veya izne ihtiyacı yoktu. Aynı zamanda hayatta oldukça önemsediğim sadelik hem Nilgün Sarar’da hem de oluşturduğu teknikte mevcut. Abartıdan uzak ve tıpkı yaşamın içerisinde olduğu gibi her ne olması gerekiyorsa o alan şifalanıyor.
Eğitimlerde Nilgün Hanım’ın sık sık dile getirdiği gibi kişi, şifaya hazır ise bu şifayı kabul ediyor veya tam tersi durumda da bu şifaya henüz hazır olmadığını öğreniyor.
Hepimizin hayatında dönem dönem yaşadığı fiziksel, duygusal veya finansal sıkıntılar söz konusu. İşte tam da bu noktada TUNE®  hangi alanda önceliğe ihtiyacınız var ise o alanı şifalandıran bir teknik.
- Ruhsal olarak kronikleşmiş mutsuzluk hissi yaşayan bir danışanım, seansların sonrasında 30 yıl önce biten evliliğinin yüklerinden kurtulduğunu ifade etti, üstelik her akşam alkol alıyor olmasına rağmen artık alkol tüketmeye ihtiyaç duymadığını da söylüyor.
- Acilen safra kesesi ameliyatı olması gereken bir başka danışan arkadaşım, üçüncü seanstan sonra doktora gittiğinde artık ameliyat olmaya gerek kalmadığını öğrendi.
Dizlerinde yaşlılığa bağlı eklem ağrıları olan teyzemin ağrılarından kurtularak rahatlaması gibi adlığım birçok farklı geri dönüşler benim ve TUNE® deneyimleyen  insanların hayatına dokunuyor. Şimdiye dek, beni en çok şaşırtan ise uzaktan uygulama yaptığım ve geçici hafıza kaybı yaşayan genç bir danışanım oldu. Bazı anılarını kopuk kopuk hatırlayan ve ilaç tedavisi devam eden danışanım, ikinci seanstan sonra düzelme gösterdi.Bu deneyim benim için oldukça etkileyici ve ilham verici oldu. Yalnız Beden/Ruh sağlığını şifalandırmakla kalmayan bu teknik ile hiçbir fiziksel problemi olmayan iki ayrı arkadaşım da belirsizlik içerisindeki ilişkilerinden evlenme teklifi ile mutlu bir yola girdiler :)
Kendi adıma konuşacak olursam öğrendiğim bu tekniğin ardından kişi, durum ve olayları yargılamamayı öğrendim ve öğrenmeye devam da ediyorum. Hayatım boyunca; geçmişte yaşanmış, şimdilerde yaşanmakta olan ve gelecekte yaşanacaklara karşı yargısız ve akışa teslimiyet prensibini benimsedim. Yaşamın hangi alanında probleminiz olursa olsun şifayla birlikte birçok sürprizi de beraberinde getiren Tune® enerjisiyle tanışmanızı öneririm.
Elmas Uzel / Mersin
0542 677 31 14
elmas_uzel@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder