17 Nisan 2015 Cuma

Güneş Uzel Bursa

Gözle göremediğim, fiziksel olarak kanıtlayamadığım bazı güçlerin, imkanların varlığını henüz çok gençken tanımıştım. Yaşıtlarım çok daha “yaşlarına uygun” konularla meşgulken, metafizik, parapsikoloji, telepati hatta telekinezi hakkında okudum, çok kafa yordum. Çok odaklandıkça gelişen olaylar o yaşımda beni ürkütünce durdum ve orada bıraktım.

Hayatın yazılı olanın, bilinenin ötesinde bir yasası olduğunu farketmiştim, ancak onu okuyabilmek için henüz çok gençtim. Yıllar içinde kendimden çok uzaklaştım.

Odağı “ben” olmayan, adanmış bir hayat, sıradan günler…

Yaşamım ve sahip olduklarım güzeldi, ancak mutluluk ve huzur için yeterli değildi malesef.
Sonrasında yakın çevremden bir kişi NilgünSarar ve TUNE® ile tanıştı. İtiraf etmeliyim ki pek ilgilenmedim. Yaklaşık bir yıl sonra bu kişi asistan olma yolunda ilerlemekteydi ama ilgimi çeken bu değildi. İlgimi çeken onun ne kadar dramatik bir şekilde değiştiğiydi. Çok daha rahat, huzurlu, egosundan olabildiğince arınmış, daha sevecen ve mutlu biri olmuştu. Üstelik bunun farkındaydı da.
Yine de o anda ilk seminere katılmaya karar vermedim.Neden bilmiyorum. Bunun da üzerinden 1 yıla yakın süre geçti. Ankara seminerine 1.5 ay vardı, her videoyu, röportajı tek tek inceledim. Acabalar, sorgulamalara rağmen katılmaktan vazgeçemedim. Sanki hayatıma yeni bir başlangıç, bir ışık getirecekti…

Seminerin sonunda parmak eklemimde aylardır yerleşik ve elimin hareketini kısıtlayan bir ağrının yok olması haricinde bir farklılık yaşamamıştım.

Hayatımızda yolunda gitmeyen iş sorunları vardı,hala var. Mucizeler gerçekleşmedi hayatımda Tune® ile. Ama bende çok büyük değişimler oldu. İlk seminerden beri hiç çaba sarfetmeden “an”da kalabiliyorum. Kaygılarla, korkularla dolu değilim artık. Daha rahat, hoşgörülü daha keyifli hissediyorum.Yaşanması gereken iniş çıkışlı günlere ve onların bize öğreteceklerine saygıyla bakıyorum. Alınacak dersleri, atılsa iyi olacak adımları görmeye, öğrenmeye çalışıyorum ve sorularıma verilen cevapları yakalamak için daha yakından bakıyorum. Eskisi kadar gergin ve tedirgin olmadığım için fiziksel olarak da iyiyim.
Ilkinden beri uyguladığım her Tune® seansı bana da çok iyi geliyor. Kimseye bir şey vaad etmeyerek,  kanıtlama ihtiyacı hissetmeyerek ve hatta beklentilerini desteklemeyerek saygı, sevgi ve heyecanla bu enerjiyle tanışmak isteyenlere aracı oluyorum.Mutluyum. Beni bugüne taşıyan tüm olay ve kişilere müteşekkirim.
Bilmediğini bilmeyen kişilerin “yok” dediği bu ışık ve bilgi benim yaşamıma çok güzel bir farkındalık ve farklılık getirdi. Eminimdaha çoklarının da dönüşümüne yardımcı olacak. Aslında buna tanıklık etmek için heyecanlıyım.J

Sevgilerimle.
GüneşUzel - Bursa
gunesuzel@gmail.com1 yorum:

  1. Ne güzel, ne sade anlatmışşsın Güneş. Hep sürsün heyecanımız. Sevgiler, Gülden.

    YanıtlaSil